Pravidla inzerce

 • Dodržujte slušnost a zákony: Vyvarujte se prosím urážlivých výroků, vyřizování účtů, propagace různých ilegálních politických hnutí a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.
 • Inzerujte do vhodných sekcí: Vkládejte prosím inzeráty i firmy pouze do odpovídajících kategorií. Pokud pro svůj inzerát nemůžete najít vhodnou sekci, neváhejte nás prosím kontaktovat a my po zralé úvaze rádi vytvoříme sekci novou.
 • Inzerujte danou věc do jedné sekce pouze jednou: Za porušení pravidel slušného inzerování se považuje také opětovné vkládání stejného nebo podobného inzerátu do jedné kategorie několikrát za sebou a uživatelé, kteří to budou opakovaně dělat se vystavují nebezpečí zablokování IP adresy.
 • Inzerujte v rozumné míře: Nepřejeme si zbytečné zahlcování inzerce vkládáním několika po sobě jdoucích inzerátů od stejného uživatele. Obecně platí, že by neměly být v jedné sekci vloženy více než dva inzeráty od jednoho inzerenta za sebou. Obcházení limitů je považováno za porušení pravidel.
 • Inzerujte v rozumné míře: V případě většího množství inzerce, lze toto pravidlo, po dohodě s provozovatelem inzerce měnit. S žádostí nás prosím kontaktujte na info@inzert-port.cz.
 • Inzerujte pouze konkrétní zboží a služby: Je povoleno inzerovat pouze konkrétní předmět nebo službu. Bezplatná inzerce není (narozdíl od placené reklamy) určena k něčí propagaci, ale k přímému nákupu a prodeji. Pokud např. prodáváte výpočetní techniku, tak zvolte ze své nabídky nějaké konkrétní kusy a inzerujte každý z nich v jednotlivých inzerátech - na konci textu inzerátu samozřejmě můžete uvést, že toho prodáváte více.
 • Stylizujte inzerát podle stanovených polí: Vkládejte údaje o inzerátu vždy do sekce která je pro tyto účely vytvořená. Obrázky se vkládají do sekce obrázky, text do textu, a webové odkazy zrovna tak i telefon a e-mail se vkládá do polí pro to určených atd.
 • Používejte co nejkonkrétnější odkazy: Odkazy v inzerátech vkládejte pouze do kolonky, která je k tomu vyhrazená a směřujte je co nejpřesněji. Musí to být webový odkaz přímo na předmět nebo službu (ne žádné homepage firem, kde si kupující musí předmět nebo službu ještě dohledávat).
 • Inzerujte tak, aby se zájemce dozvěděl hned co nejvíce informací: Je zakázáno vkládat inzeráty typu "napište si emailem o více informací". Text, který lze vložit k inzerátu, je dostatečně dlouhý k vyjádření drtivé většiny nabídek, dále pak můžete připojit texty nebo návody.
 • Zákaz animovaných obrázků: Je zakázáno vkládat animované GIFy - animace je vyhrazena pro reklamu a ne pro inzerci a mnoho uživatelů zbytečně obtěžuje.
 • Zákaz konkurence: Je zakázáno vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby nebo jinak dělat reklamu konkurenci, tzn. webům stejně zaměřeným .
 • Vystupujte transparentně: Je zakázáno vytváření vícenásobných uživatelských účtů.
 • Pokud dojde k porušení pravidel při vkládání inzerce, vyhrazuje si právo provozovatel inzerce inzerát upravit a nebo smazat.
 • Při opakovaném porušování inzertních pravidel, může provozovatel inzerce vymazat účet inzerenta a zablokovat mu další vkládání inzerátů.

      PROVOZOVATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO TYTO PODMÍNKY ZMĚNIT

vložit nový inzerát
ZDARMA

 VYHLEDAT INZERÁT

E-mail:


Telefon:


Hledat

   INFOBOX

Přidat k oblíbeným

Sobota 31.07.2021

Svátek má Ignác

Kurzy ČNB pro dnešní den:

1 EUR = 25.501 Kč
1 USD = 21.45 Kč

Celkem 95513 podaných inzerátů

Celkem 17902 aktivních inzerátů

Poslední inzerát byl přidán před 158 minutami

Dnes vložené inzeráty 1

Dnes končící inzeráty 0

Online 3 lidí