ID : 89826 - ZMĚNA JE ŽIVOT...!!!

Zveřejněn :20.01.2020 (Nabídka)
Zobrazen :27x

Oblast :- Celá ČR
Stav :Nový se zárukou
Cena :77777

www stránky :ZDE
Popis inzerátu
ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY !

Chci vás informovat o skutečnosti, že po více jak 11 letech poctivě odpracovaných v jedné firmě, jsem se rozhodla pro změnu... Nově jsem zaměstnaná na hlavní pracovní poměr ve společnosti AVIAN s.r.o. Mám na starosti budování pražské pobočky naší společnosti.
Společnost AVIAN má vícero činností. Především zhodnocování peněz, investování do nemovitostí, hypotéky, úvěry, realitní, developerskou a stavební činnost, oddlužení, všechny druhy pojištění, investice do zlata, do kryptoměn i další činnosti...
Taky hledáme nové parťáky a rádi nabídneme práci i spolupráci všem schopným, spolehlivým a férovým profesionálům ze všech regionů ČR. Více info o firmě najdete na www.avian.cz.
V případě zájmu o bližší informace, velmi zajímavé investice a zhodnocení financí nebo o spolupráci mě můžete kontaktovat na emailech:
luckazavianu@gmail.com nebo jerabkova@avian.cz.

Další možnosti spolupráce - Zlatá rezerva ( www.zlatarezerva.cz ), Fine Work ( www.finework.cz ), Facebook + Calibra ( uplibra.io?refer=142053 ), Online příjem - Vydělávejte na zdražování elektřiny ( tento odkaz vám pošlu jenom v případě vašeho doopravdy vážného zájmu ) a Diamantová jistota ( 1url.cz/iMgC4 )

Váš dotaz
Váš e-mail: *
POZOR
opište pouze 3 černé znaky:
*

Odeslat

vložit nový inzerát
ZDARMA

 VYHLEDAT INZERÁT

E-mail:


Telefon:


Hledat

   INFOBOX

Přidat k oblíbeným

Středa 28.10.2020

Svátek má Den vzniku samostatného československého státu(1918)

Kurzy ČNB pro dnešní den:

1 EUR = 27.337 Kč
1 USD = 23.1 Kč

Celkem 92438 podaných inzerátů

Celkem 15005 aktivních inzerátů

Poslední inzerát byl přidán před 100 minutami

Dnes vložené inzeráty 0

Dnes končící inzeráty 5

Online 2 lidí