Dotazy

 Vaše dotazy průběžně aktualizujeme.

 

  •  Přišla mi odpověď k inzerátu, ale nemohi ji najít v mém e-mailu.

   Pokud Vaši odpověď nevidíte ve Vašem e-mailu ve složce DORUČENÉ, potom klikněte do složky SPAM a na všechny ostatní složky v e-mailu. Někdy se stává, že některé doručené e-maily se automaticky ukládají do složky SPAM. Zkuste se proto podívat do nastavení ve Vašem e-mailu, a vše překontrolovat. 

  Ano, inzerce je zcela zdarma.

  • Vložil jsem inzerát a nemohu ho najít

   Na hlavní stránce inzert-port po pravé straně naleznete tabulku vyhledat inzerát. Zadejte do tabulky svůj email a telefon, který jste použily při vkládání inzerátu a klikněte hledat. Poté se objeví všechny Vaše aktivní podané inzeráty které můžete editovat, smazat.

  • Musím se před vložením inzerátu registrovat?

   Inzerce je bez registrace. Podat inzerát si můžete okamžitě.

  • Proč musím zadávat heslo u podání inzerátu?

   Heslo slouží k editaci, smazání, Vašeho inzerátu. Při každém novém vložení inzerátu na náš server Vám příjde obratem e-mail s heslem který jste zadaly při vkládání inzerátu. 

  • Nedaří se mi vložit k inzerátu fotografie. Co stím?

   Pravděpodobně vkládáte fotografie velkého formátu. Tudíž nahrávání inzerátu může trvat déle. Také to může být ovlivněno  internetovým připojením. Doporučujeme fotografie zmenšit v nějakém grafickém programu, a tím urychlíte nahrávání fotografií. Povoleny jsou formáty: jpeg, gif, nebo png.

  • Byl jsem podveden / okraden, jak to mám řešit ?

   V žádném případě neposílejte nikomu peníze předem. U větších částek doporučujeme osobní předání. Je 100% pravděpodobné, že zaplacenou zálohu za službu nikdy neuvidíte. Někdy podvodníci požadují menší zálohy ( 50 - 800 Kč ) a spoléhají na to, že nebudete podnikat žádné kroky kvůly ztrátě tohoto poplatku. Pokud chcete někomu peníze poslat, učiňte tak nejlépe pomocí převodu na bankovní účet, kdy je znám zřizovatel tohoto účtu. ( Dejte si pozor na zahraniční účty ).

   Pokud se stane že jste byl podveden potom podejte trestní oznámení na kterémkoli oddělení policie nebo na státním zastupitelství. Tyto orgány mají povinnost Vaše oznámení příjmout, a bez průtahů věc vyřešit. Doporučujeme si nechat veškerou komunikaci mezi Vámi a tím kým jste byl podveden. Také vytisknout kopii inzerátu a vše do detailu popsat co se Vám stalo. Jak správně postupovat při podání trestního oznámení naleznete na oficiálních stránkách policie ČR zde : http://www.policie.cz/clanek/postup-pri-podani-trestniho-oznameni.aspx

   Každý inzerát bude vložen na inzertním serveru tři měsíce a poté bude automaticky smazán. Dva dny před ukončením platnosti inzerátu Vám příjde email že váš inzerát bude smazán. Pokud si budete přát, aby byl inzerát znovu aktivní, na další 3 měsíce stačí kliknout na odkaz v tomto emailu. 

  • Jak  EDITOVAT / SMAZAT  svůj inzerát?

   Svůj inzerát můžete  EDITOVAT / SMAZAT přímo ze svého e-mailu který Vám byl automaticky zaslán i z heslem. Potom je druhá možnost kde na hlavní stránce www.inzert-port.cz  po pravé straně naleznete tabulku s názvem vyhledat inzerát. Tam zadáte svůj E-mail, telefon být nemusí, a potom klikněte na hledat. Poté se Vám objeví všechny vaše podané inzeráty. U každého inzerátu je možnost váš inzerát  EDITOVAT / SMAZAT. Každý inzerát můžete pohodlně upravovat dle Vašeho uvážení. Nezapomeňte před jakoukoliv úpravou inzerátu zadat heslo.

  • Proč nemáme kolonku hodnocení uživatele ?

   Z prostého důvodu. Je  mnoho dobrých a poctivých uživatelů serveru, kterým se stalo že je jiní osočily, nebo ze závisti napsaly špatné hodnocení a proto skončily. Tato služba se dá velice snadno zneužít vůči poctivým uživatelům. Z tohoto důvodu kolonku hodnocení do budoucna zprovoznit neplánujeme. Buďte proto opatrní, a veškerou emailovou komunikaci s jinými uživateli, si ukládejte pro případ že jste byl podveden nebo jinak osočen. Pro Vaši informaci si prosím přečtěte kolonku v dotazech : Byl jsem podveden / okraden, jak to mám řešit ?

  • Zapoměl jsem heslo k inzerátu, jak postupovat ?

   U Vašeho inzerátu klikněte na EDITOVAT / SMAZAT, potom klikněte zapoměl jsem heslo. Objeví se tabulka, po odshouhlasení klikněte OK, potom bude na e-mail vedený k tomuto inzerátu zaslán odkaz pro vygenerování nového hesla. Přihlašte se do e-mailu vedený k Vašemu inzerátu, klikněte na odkaz a automaticky Vám to vygeneruje nové heslo. Změnit si svoje heslo můžete v editaci inzerátu.

 


 

vložit nový inzerát
ZDARMA

 VYHLEDAT INZERÁT

E-mail:


Telefon:


Hledat

   INFOBOX

Přidat k oblíbeným

Sobota 31.07.2021

Svátek má Ignác

Kurzy ČNB pro dnešní den:

1 EUR = 25.501 Kč
1 USD = 21.45 Kč

Celkem 95513 podaných inzerátů

Celkem 17902 aktivních inzerátů

Poslední inzerát byl přidán před 136 minutami

Dnes vložené inzeráty 1

Dnes končící inzeráty 0

Online 2 lidí